Wypożycz Trampolinę z Licencją Lejdis Jump

Nie masz pewności, czy trampoliny to dobry pomysł biznesowy dla Twojego klubu? My jesteśmy pewni, że tak, ale by nasi Klienci zyskali tę pewność oferujemy możliwość wypożyczenia trampolin Lejdis Jump!
Zasady wypożyczenia z licencją są proste:

  • im dłużej korzystasz z trampolin, tym mniej za nie płacisz, a także im dłużej wypożyczasz, tym taniej możesz je później kupić na własność.
  • im dłuższą umowę wypożyczenia zawrzemy, tym mniej zapłacisz. Również gdy po okresie wypożyczenia zdecydujesz się na zakup trampolin, zapłacisz za nie mniej.

Upust może osiągnąć nawet -90% od regularnej ceny zakupu! Dzięki temu sam decydujesz, kiedy i jakie koszty ponosisz.
Wypożyczając trampolinę dołączasz do sieci Lejdis Jump. Dzięki temu masz dostęp do aktualizowanych na bieżąco materiałów treningowych, wsparcie promocyjne i możliwość korzystania z nazwy i loga Lejdis Jump.
Klientom, którzy wypożyczają trampoliny Lejdis Jump oferujemy udział w szkoleniach MASTER INSTRUCTOR LEJDIS JUMP w promocyjnych cenach i zakupy w atrakcyjnych cenach.
Przetestuj w swoim klubie trampoliny Lejdis Jump!

_DSC4686

Kup trampolinę Lejdis Jump

Trampoliny Lejdis Jump to najnowszy trend w świecie fitnessu. Skaczemy po zdrowie, energię i dobrą formę, a zajęcia są przyjemne jak żadne inne. Podczas ćwiczeń angażujemy większość mięśni i spalamy kalorie, przez całe zajęcia doskonale się bawiąc. Zajęcia na trampolinach są aktywnością dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy predyspozycje fizyczne. To wszystko sprawia, że trampoliny Lejdis Jump szybko zdobyły popularność, a sieć rośnie w siłę.

Kupując trampolinę dołączasz do sieci Lejdis Jump. Dzięki temu masz dostęp do aktualizowanych na bieżąco materiałów treningowych, wsparcie promocyjne i możliwość korzystania z nazwy i loga Lejdis Jump.

Klientom, którzy kupują trampoliny Lejdis Jump na licencji oferujemy udział w szkoleniach MASTER INSTRUCTOR LEJDIS JUMP w promocyjnych cenach.


Chcesz zamówić trampolinę ? Skontaktuj się z nami:

Lejdis Jump

+48 606 260 789

biuro@lejdisjump.com

JT Promotion

ul. Mieszka I 1
92-415 Łódź, Poland
NIP: PL 728 233 85 34